VRF-системи

Тепер новий офісний центр забезпечений системою вентиляції, двома припливно-витяжними установками Mitsubishi Lossnay 1000м3 та однією з найсучасніших VRF-систем Chigo на охолодження та обігрів.
Компанія Аерас виконала підбір та постачання сучасної VRF-системи Chigo 40 кВт з контролером на 16 внутрішніх блоків касетного та настінного типів, а Guster – професіональний монтаж та під’єднання сучасної мультизональної системи Chigo.

VRF-системи кондиціонування представлені комплексами універсального типу, призначеними для експлуатації у великих приміщеннях, як житлового, так і громадського призначення. Головна їхня особливість полягає в здатності працювати одночасно на охолодження і нагрівання.

VRF-системи кондиціонування відносяться до числа мультизональних, з їх допомогою можна організувати індивідуальні температурні зони в кожному конкретному приміщенні окремого будинку, що може бути актуально для певних бізнес-проектів.

За допомогою кліматичної техніки цього типу, одночасно до одного зовнішнього, тобто основного блоку можна підключати кілька десятків внутрішніх.
Зовнішній вигляд та розмір зовнішнього блоку залежить від того, наскільки потужним має бути це обладнання. Окремі моделі мультизональних кондиціонерів досягають 2 метрів у висоту та відрізняються значною потужністю. Також, декілька блоків систем кондиціонування можна об’єднати в єдину керовану мережу. Зовнішній модуль можна традиційно розмістити на фасаді або на даху будівлі, для цієї мети часто обладнують спеціальні ніші чи використовують балкон.

Внутрішні ж блоки не відрізняються від аналогічних приборів мульти-спліт систем. Їхня потужність може варіюватися в залежності від приміщення, де використовуватимуть конкретний блок.

Такі мультизональні системи найчастіше використовують в офісних, банківських, торговельних та адміністративних будівлях, адже вони можуть повноцінно охолоджувати та нагрівати повітря в приміщеннях з площею більше кількох сотень квадратних метрів.
Такі системи експлуатуються навіть за температури -20°C, в залежності від моделі, яку обере користувач. А обрати вдалий варіант саме для Вашого приміщення допоможе наша команда.
Guster – для нас все просто!