Цветочная мафия

Ще один задоволений замовник нашого обслуговування – «Цветочная Мафия» — популярне місце зустрічі сучасних мешканців міста, що поєднує бар та квітковий магазин. Стильний інтер’єр, невимушена атмосфера, ввічливий персонал та найголовніше – демократичні та доступні ціни, що дозволять чудово провести час з друзями за келихом сидру.

Завдяки Guster «Цветочная Мафия» на вул. Володимирській, 69 обладнана усім необхідним для зручного перебування в закладі, адже наші спеціалісти: Кравцов Іван та Шанталій Сергій професіонально виконали монтаж інверторного канального кондиціонера CHIGO CTH-48HVR1.
Особливістю цієї спліт-системи CHIGO є можливість одночасного обслуговування одразу декількох приміщень від лише одного кондиціонера на холод влітку, на тепло взимку та на вентиляцію.
Канальний кондиціонер CHIGO 48 типорозміру ідеально підходить для створення комфортного клімату в розважальних центрах, ресторанах, кафе, магазинах, бізнес-центрах, фітнес-центрах чи, наприклад, офісах типу Open Space.

Канальна система кондиціонування призначена для прихованого монтажу в житлових та комерційних приміщеннях. Внутрішній блок встановлюється в коморах, службових приміщеннях, просторі над підвісними стелями. Подача повітря здійснюється за спеціальними повітропроводами. Отже, один кондиціонер може охолоджувати та обігрівати відразу кілька кімнат, що створює комфортну температуру для відвідувачів закладу цілий рік.
Також встановлення канального кондиціонування особливо популярне в новобудовах – це непомітне та ефективне рішення для обігріву та вентиляції, зокрема в тих випадках, коли дизайн інтер’єру є основним пріоритетом.

У зв’язку зі складнощами та великою кількістю внутрішніх робіт, канальний кондиціонер зазвичай встановлюється до оздоблювального ремонту, проте наші спеціалісти впораються з будь-якими труднощами й після його завершення. Також, канальна система кондиціонування може бути об’єднана з припливно-витяжною вентиляцією.
Поєднання канальних систем кондиціонування і систем припливно-витяжної вентиляції дозволяє знизити вартість витрат на обладнання та зекономити у споживанні електроенергії.

Канальні кондиціонери CHIGO відрізняються малою висотою корпусу внутрішнього блоку (підходить навіть для приміщень з багаторівневими стелями), низький рівень шуму (29дБ) та відсутність вібрацій (патентована система гасіння вібрацій та низькошумні електродвигуни), висока енергоефективність (клас А) і неперевершена якість збірки (5 років повної гарантії). Кондиціонери серії CTB — ** HVR1 обладнані компресорами Toshiba і Mitsubishi Electric.

Також, на кухні наші майстри встановили витяжний зонт з жировловлювачем та витяжки з двигунами, які очищають повітря від водяного пару, олії та жиру, що підтримує правильні санітарні умови приготування страв у цьому закладі.
Обслуговування від Guster – це робота європейського рівня та завжди задоволені клієнти.
Guster – для нас все просто.