Скупий платить двічі

Нерегулярне сервісне обслуговування – одна з найпоширеніших причин несправності кондиціонера. Кондиціонер — це складна побутова техніка, яка вимагає періодичної перевірки її працездатності та сервісного технічного обслуговування.

Сервісне обслуговування кондиціонера, всупереч широко поширеній думці, не зводиться до того, щоб вийняти фільтри з внутрішнього блоку і помити їх під краном, а зовнішній блок пройтися щіточкою змахуючи пил і пух.

Це професійний підхід з базою необхідних знань та навичок для здійснення таких маніпуляцій:
діагностика техніки;
чистка фільтрів внутрішнього блоку;
чистка та обробка протигрибковим засобом внутрішнього теплообмінника (за сильного забруднення його необхідно навіть виймати);
в зовнішньому блоці перевіряється тиск і за необхідності заправляється фреоном;
теплообмінник зовнішнього блоку чиститься від листя, бруду та пуху.

Кондиціонер, який довгий час не чистили, стає сприятливим середовищем для різних шкідливих організмів (цвіль, пилові кліщі та ін.), а також пилу і бруду, які разом з повітрям проходять через кондиціонер та насичують ними повітря у Вашому приміщенні.

В процесі експлуатації забиваються фільтри, налипає бруд на лопатки вентиляторів, вібрація розхитує електричні з’єднання, через мікротріщини випаровується фреон, старіє та забруднюється масло.

Нерегулярне сервісне обслуговування кондиціонера — це причина надмірних витрат за електроенергію за зниженої продуктивності кондиціонера. Агрегату важче працювати у стандартному режимі і, як наслідок, досягнення встановленої температури вимагає набагато більше часу, а значить і електроенергії, тобто грошей. Кондиціонер працює, але функцій своїх не виконує і вимагає на це більше ресурсів.

Прикладом може бути останній випадок діагностики несправного кондиціонера: згоріла плата, обвуглені захисні накладки на клемниках, розплавлена ізоляція кабелю, а тобто сильний перегрів компресора стає причиною неможливості його відновлення. Купівля нового блоку неминуча, як і витрата більшої суми, ніж вартість чистки кондиціонера два рази на рік – для роботи на холод та на тепло.

Скупий платить двічі. Тож, замовляйте якісне сервісне обслуговування регулярно і в Guster – Для Нас Все Просто!