Камiни

Холодний та дощовитий травень змушує хотіти нас тепла та комфорту вдома. Таку приємну атмосферу може створити сучасний електрокамін. Ілюзія вогню, імітація живого полум’я, приглушене світло в затишній напівтемряві та найголовніше – обігрів приміщення. У порівнянні зі звичайним каміном, електрокамін має ряд переваг, що є ідеальним співвідношенням надійності, зручності використання та візуальної складової.
Для того, щоб встановити електрокамін не потрібно ніяких дозволів, погоджень і візитів різноманітних інстанцій. На відміну від звичайних камінів, електрокаміни не виділяють канцерогенних сполук, не залишають золи і попелу, що можуть непомітно впливати на здоров’я. Також за неповного згорання палива, в приміщення може проникнути отруйний чадний газ. Тобто у порівнянні з каміном на дровах, пожежна безпека електрокамінів гарантована, адже іскри та незгорілі шматочки палива просто неможливі. Їм не потрібні димарі, вентиляція та газові труби. Не спалюється кисень, не змінюється природний рівень вологості, не створюється повітряна циркуляція в приміщенні за використання обігріву, а протяги ніяк не впливають на ефективність роботи приладу.

Для їхнього встановлення не потрібно передбачувати монтаж в будинку на етапі будівництва, спеціально зміцнювати підлогу, встановлювати фундамент. На відміну від камінів на дровах, їх не тільки можна ставити в квартирі, та й взагалі де завгодно, але і підвішувати на стіну, переносити з місця на місце, і навіть брати з собою, виїжджаючи на дачу, адже електрокаміни – компактні та легкі. Здебільшого, не потрібний навіть кваліфікований спеціаліст з встановлення.
Електрокамін можна встановити не лише вдома, комерційні можливості використання теж актуальні. Його можна встановити:

в фойє офісної будівлі;
в приймальні;
в кімнаті для нарад;
у ресторані;
в залі очікування медичних та стоматологічних клінік;
готелях;
будинках відпочинку;
навіть в каютах морських лайнерів.

Каміни на дровах розігріваються довго, проте можуть розкочегаритись так, що тепла може бути занадто багато. А от роботу електричних камінів легко регулювати. Величезною перевагою електрокамінів, є їх здатність давати тепло миттєво, і рівно стільки, скільки потрібно. За максимального нагріву, поверхні камінів не перегріваются, торкаючись до них неможливо обпектися. Зазвичай, електрокамін має термостат для регулювання температури, тобто Ви не перегрієте повітря в кімнаті. Завдяки локально спрямованому обігріву, встановлюється комфортна температура в потрібному місці. Насолоджуватись полум’ям вогню можна цілий рік, електрокамін можна використовувати навіть спекотного літа — за режиму без обігріву.
Вам не доведеться чистити димохід, піклуватися про золу і знати, як заготовлювати і вкладати дрова, а також вивчати способи розпалювання камінів. Електрокамін просто вмикається та вимикається, тож не треба чекати, поки вугілля охолоне, і хвилюватись про безпеку свого дому.

В порівнянні зі звичайним каміном на дровах – електрокамін значною мірою дешевше, до того ж, для простого каміна потрібно докуповувати ще багато витратних, ізоляційних матеріалів і матеріалів для підключення. Купувати дрова для опалення значно дорожче, ніж платити за електроенергію. В маленьких кімнатах електрокамін можна використовувати як основне джерело тепла, а в великих – як додаткове. Варто зауважити, що цей прилад споживає менше електроенергії, ніж звичайні обігрівачі, хоч і може працювати в теплорежимі.
Електрокамін — це не лише опалювальний пристрій, але й чудове доповнення до Вашого інтер’єру. Завдяки новим технологіям і можливостям сучасної техніки, ефект полум’я в електрокамінах все важче і важче відрізнити від справжнього. Немає необхідності шукати матеріали, наймати робітників та придумувати ескізи порталу для звичайного каміна – достатньо лише обрати найкращий для Вас з усього різноманіття вибору представлених моделей у нас на сайті.

GUSTER – для нас все просто.

Автор: Дар’я Гуральчук.