Закладення комунiкацiй

Коли в квартирі, офісі, приватному будинку чи будь-якому іншому приміщенні починається ремонт – варто подбати про його комфортний мікроклімат. Рано чи пізно, без кондиціонера не обійтись, адже це найефективніший та найпопулярніший прилад для контролю та покращення показників повітря.

Закладення траси важливий та основний етап підготовки перед встановленням будь-якого кондиціонера: спліт, мультиспліт, з настінними, касетними або канальними внутрішніми блоками.

Метою цієї підготовки є заховати труби фреонового контуру в стіну на самому початку ремонту квартири. Вчасно закладена фреономагістраль має суттєві переваги:

— Дизайн інтер’єру приміщення не порушений додатковими елементами (пластикові короби білого кольору, що приховують труби), оскільки усі комунікації вже прокладені і приховані.

— Готовий ремонт не ушкоджений, адже усі брудні роботи пов’язані з бурінням отворів виконані перед опоряджувальним етапом.

— Серйозна економія, адже якщо закладка магістралі в штробу виконується після ремонту, то будуть потрібні додаткові витрати на ліквідацію наслідків штроблення, пробивання отворів, та інших нюансів.

— Встановити кондиціонер можна будь-якому зручному для Вас місці, а не там, де ближче розетка, менше відстань до зовнішньої стіни, або де є можливість правильно обладнати відтік дренажних вод.

— Зовнішній блок розташований так, що він не псує зовнішній вигляд фасаду і легко доступний для гарантійного та сервісного обслуговування. Траса прокладається впритул до нього, виходить зі стіни в безпосередній близькості, тому залишається практично непомітною.

— Також, можливе відведення дренажу відразу в каналізацію, щоб дренажна трубка не обмерзала і не засмічувалась.

— Наостанок відсутність гучних та великих робіт уже в житловому приміщенні.

Часто, покупку кондиціонера відкладають на останній етап, оскільки під час ремонту багато грошей йде на будівельні матеріали. В цьому немає жодної проблеми, головне — прокласти траси, а сам кондиціонер можна оплатити, коли буде зручно. Встановити його на підготовлену магістраль не становить ніяких труднощів.

Досвідчені майстри GUSTER професіно виконають роботу із закладення комунікацій, використовуючи якісні та сучасні матеріали.

GUSTER – Для Нас Все Просто.